Module permissions (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Name
am: ስም

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
am: @module (<span class="admin-disabled">የቦዘነ</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
am: @module (<span class="admin-enabled">የነቃ</span>)
