Module permissions (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Configuration
ca: Configuració

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ca: @module (<span class="admin-disabled">desactivat</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ca: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: Dependency
ca: Dependència

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
ca: @module (<span class="admin-missing">falta</span>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
ca: @module (<span class="admin-missing">incompatible amb la</span> versió @version)

en: Administer settings.
ca: Administreu els paràmetres.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
ca: @module (<span class="admin-missing">no és compatible amb</span> aquesta versió del nucli del Drupal)
