Module permissions (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Name
dz: མིང་།
