Module permissions (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
eo: @module (<span class="admin-disabled">malŝaltita</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
eo: @module (<span class="admin-enabled">ŝaltita</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
eo: @module (<span class="admin-missing">mankanta</span>)
