Module permissions (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: Configuration
et: Seadistus

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
et: @module (<span class="admin-disabled">väljas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
et: @module (<span class="admin-missing">puudub</span>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
et: @module (<span class="admin-missing">ei ühildu</span> versiooniga @version)

en: Administer settings.
et: Administreerimise seaded.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
et: @module (<span class="admin-missing">ei ühildu</span> selle Drupali versiooniga)
