Module permissions (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Name
gl: Nome

en: Configuration
gl: Configuración

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
gl: @module (<span class="admin-disabled">desactivado</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
gl: @module (<span class="admin-enabled">activado</span>)

en: Dependency
gl: Dependencia

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
gl: @module (<span class="admin-missing">non atopado</span>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
gl: <@module (<span class="admin-missing">incompatible ca</span> versión @version)

en: Administer settings.
gl: Administrar a configuración.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
gl: @module (<span class="admin-missing">incompatible con</span> esta versión do núcleo de Drupal)
