Module permissions (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: Configuration
he: הגדרות

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he: @module (<span class="admin-disabled">מושבת</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: Dependency
he: תלות

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
he: @module (<span class="admin-missing">חסר</span>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: Administer settings.
he: ניהול הגדרות.
