Module permissions (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
jv: @module (<span class="admin-disabled">mati</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
jv: @module (<span class="admin-enabled">urip</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
jv: @module (<span class="admin-missing">ilang</span>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
jv: @module (<span class="admin-missing">ora cocog karo</span> versi @version)

en: Administer settings.
jv: Séting pengelolaan.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
jv: @module (<span class="admin-missing">ora cocog karo</span> versi inti Drupal iki)
