Module permissions (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
km: @module (<span class="admin-disabled">បាន​បិទ</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
km: @module (<span class="admin-enabled">បាន​បើក</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
km: @module (<span class="admin-missing">បាត់</span>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
km: @module (<span class="admin-missing">មិន​ឆប​គ្នា​ជា​មួយ​</span> កំណែ​ @version)

en: Administer settings.
km: គ្រប់គ្រង​ការ​កំណត់ ។

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
km: @module (<span class="admin-missing">មិន​ត្រូវ​គ្នា​ជា​មួយ</span> កំណែ​របស់ Drupal core នេះ​ទេ)
