Module permissions (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: Configuration
nn: Oppsett

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nn: @module (<span class="admin-disabled">deaktivert</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nn: @module (<span class="admin-enabled">aktivert</span>)

en: Administer settings.
nn: Administrer innstillinger.
