Module permissions (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: Configuration
sl: Nastavitve
