Module permissions (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: Configuration
be: Налады

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
be: @module (<span class="admin-disabled">адключаны</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
be: @module (<span class="admin-enabled">уключаны</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
be: @module (<span class="admin-missing">адсутнічае</span>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
be: @module (<span class="admin-missing">несумяшчальны з</span> версіяй @version)

en: Administer settings.
be: Налады адміністравання.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
be: @module (<span class="admin-missing">несумяшчальны з</span> гэтай версіяй ядра Drupal)
