Module permissions (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
lt: @module (<span class="admin-missing">trūksta</span>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: Administer settings.
lt: Nustatymų administravimas.
