Module permissions (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Name
mr: नाव

en: Configuration
mr: संरूपण
