Module permissions (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Name
ne: नाम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Administer settings.
ne: प्रशासनिक व्यवस्थाहरू।
