Module permissions (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Name
ast: Nome

en: Configuration
ast: Configuración
