Module permissions (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
bg: @module (<span class="admin-disabled">е деактивиран</span>)

en: Administer settings.
bg: Администрирай настройките
