Module permissions (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-disabled">ནུས་མེད་བཟོས་ཟིན</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-enabled">ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཟིན</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
bo: @module (<span class="admin-missing">ཚང་མེད་པ</span>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
bo: @module ༼པར་གཞི་@version<span class="admin-missing">དང་མཐུན་སྦྱོར་མིན</span>༽

en: Administer settings.
bo: དོ་དམ་མཁན་གྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
bo: @module ༼དང་Drupal ནང་སྙིང་འདི་གཉིས་<span class="admin-missing">མཐུན་སྦྱོར་བྱེད་མི་ཐུབ</span>༽
