Module permissions (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Name
eu: Izena

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Dependency
eu: Dependentzia

en: Administer settings.
eu: Administratu ezarpenak.
