Module permissions (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Name
hr: Naziv

en: Configuration
hr: Postavke

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
hr: @module (<span class="admin-disabled">onemogućen</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hr: @module (<span class="admin-enabled">omogućen</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
hr: @module (<span class="admin-missing">nedostaje</span>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
hr: @module (<span class="admin-missing">nije sukladan s</span> inačicom @version)

en: Administer settings.
hr: Upravljanje postavkama.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
hr: @module (<span class="admin-missing">nije sukladan s</span> ovom inačicom Drupal jezgre)
