Module permissions (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Name
os: Ном
