Module permissions (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Name
pl: Nazwa

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-disabled">wyłączony</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-enabled">włączony</span>)

en: Dependency
pl: Zależność

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
pl: @module (<span class="admin-missing">nie znaleziono</span>)

en: project page
pl: strona modułu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
pl: @module (<span class="admin-missing">jest niekompatybilny z </span> wersją @version)

en: Administer settings.
pl: Administrowanie ustawieniami.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
pl: @module (<span class="admin-missing">niekompatybilny</span> z tą wersją rdzenia Drupala)
