Module permissions (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: List
fa: سجل

en: Description
fa: شرح

en: Administration
fa: مدیریت

en: Version
fa: نسخه

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Name
fa: نام

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: فقط به نقش‌های مورد اعتماد داده شود: این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.

en: Administer settings.
fa: مدیریت تنظیمات
