Module permissions (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Name
si: නම

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
