Module permissions (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-disabled">zakázaný</SPAN>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-enabled">povolený</SPAN>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-missing">chýbajúci</SPAN>)

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
sk: @module (<span class="admin-missing">nekompatibilný s</span> verziou @version)

en: Administer settings.
sk: Nastavenia administrácie.
