Module permissions (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sq: @module (<span class="admin-disabled">çaktivizuar</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sq: @module (<span class="admin-enabled">aktivizuar</span>)

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
sq: @module (<span class="admin-missing">mungon</span>)
