Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: Version
af: Weergawe

en: Name
af: Naam
