Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Version
ast: Versión

en: Name
ast: Nome
