Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: Version
be: Версія

en: Name
be: Імя

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.
