Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Version
bg: Версия

en: Name
bg: Име

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.
