Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম
