Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Name
bo: མིང

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་མེད།
