Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Version
bs: Verzija

en: Name
bs: Ime
