Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Version
cs: Verze

en: Name
cs: Jméno

en: The settings have not been saved because of the errors.
cs: Nastavení nebylo uloženo kvůli chybám.
