Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Version
cy: Fersiwn

en: Name
cy: Enw

en: The settings have not been saved because of the errors.
cy: Nid yw'r gosodiadau wedi eu cadw oherwydd y gwallau.
