Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Name
dz: མིང་།

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།
