Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Version
el: Έκδοση

en: Name
el: Όνομα

en: The settings have not been saved because of the errors.
el: Οι ρυθμίσεις δεν αποθηκεύτηκαν επειδή υπάρχουν σφάλματα.
