Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Version
eo: Versio

en: Name
eo: Nomo

en: The settings have not been saved because of the errors.
eo: La agordoj ne estas konservitaj pro la eraroj.
