Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Description
es: Descripción

en: Administration
es: Administración

en: Version
es: Versión

en: Name
es: Nombre

en: The settings have not been saved because of the errors.
es: Las opciones no se han guardado porque hubo errores.
