Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Version
et: Versioon

en: Name
et: Nimi

en: The settings have not been saved because of the errors.
et: Seadistusi ei salvestatud esinenud vigade tõttu.
