Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena
