Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Description
fa: شرح

en: Administration
fa: مدیریت

en: Version
fa: نسخه

en: Name
fa: نام

en: The settings have not been saved because of the errors.
fa: تنظیمات به علت رخ دادن خطا ذخیره نشد.
