Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: The settings have not been saved because of the errors.
fi: Asetuksia ei ole talletettu virheiden takia.
