Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Version
gl: Versión

en: Name
gl: Nome

en: The settings have not been saved because of the errors.
gl: As opcións non se gardaron porque houbo erros.
