Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Name
gu: નામ
