Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Version
he: גירסה

en: Name
he: שם

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.
