Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: The settings have not been saved because of the errors.
hr: Postavke nisu spremljene zbog pogrešaka.
