Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: The settings have not been saved because of the errors.
hu: Hiba miatt a beállítások mentése sikertelen volt.
