Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: Version
is: Útgáfa

en: Name
is: Nafn

en: The settings have not been saved because of the errors.
is: Stillingarnar voru ekki vistaðar vegna villna.
