Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Description
ja: 説明

en: Administration
ja: 管理

en: Version
ja: バージョン

en: Name
ja: 名前

en: The settings have not been saved because of the errors.
ja: エラーが発生したため、設定が保存されませんでした。
